9. sanat catering adana
 
9. sanat whatsapp catering telefon 9. sanat catering facebook 9. sanat instagram 9. sanat catering youtube videoları
Twitter Facebook Türkçe English Twitter Facebook

 SIKÇA SORULAN SORULAR

 

- Yemeklerin Sıcak ve Taze Servis Edilmesini Nasıl Sağlıyorsunuz?


Mobil mutfağımızın hizmette olduğu lokasyonlarda yemek hazırlandıktan sonra araç üzerindeki büfede servise sunulan yemeklerimiz, büfede yer alan özel ısıtma sistemi ile sıcak tutulmaktadır.


Mobil mutfağın talep edilmediği lokasyonlarda ise ana mutfakta hazırlanan yemekler “thermobox” içerisine konularak özel dizayn edilmiş araçlarla sıcaklığını ve tazeliğini koruyarak servis noktasını ulaştırılır ve  burada özel ısıtma sistemli ve kapaklı yemek reşoları içerisinde servise sunulur.


İçecekler, Salatalar ve zeytinyağlılar ise gerek mobil mutfak aracımızda gerekse diğer araçlarımızda mevcut olan soğutma ve ısı yalıtım sistemleri sayesinde belirli bir derecede muhafaza edilir ve hijyenik bir şekilde servise sunulur.


- Mobil Mutfak Araçlarınızın ihtiyaç duyduğu donanımlar nelerdir?


Araçlarımız üzerinde bulunan soğutma, ısıtma ve havalandırma sistemleri, ocaklar, konveksiyonel fırınlar, bulaşık yıkama haznesi gibi donanımların çalıştırılması için gerekli olan elektrik, su ve doğalgaz, aracımız üzerinde mevcut olan temiz ve atık su depoları, jeneratör ve propan gaz sistemi  sayesinde hiçbir dış desteğe ihtiyaç duymadan yolun gittiği her noktada hizmet verebilmektedir. Buna ek olarak aracımıza harici bir kaynaktan da elektrik verilebilmektedir.


- Hizmet noktalarınız nelerdir?

 

Mobil mutfak araçlarımız yurtiçi ve yurtdışı gözetmeksizin karayoluyla ulaşılabilen her alanda hizmet verebilmektedir. Şehiriçi destinasyonlara ise merkez mutfağımızdan hizmet verilmektedir.


- Servis kapasiteniz nedir?


 

Merkez mutfağımız günlük 5000 kişiye hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Mobil mutfağımız ise günlük 1000 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.    Copyright © 2018    9. Sanat Catering. Tüm hakları saklıdır.            Adana toplu yemek, adana catering firması, adana yemekçiilik hizmeti  

Adana Web Tasarım